Syrotech GOXS-1312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,1.25G,1310nm,20km,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “Syrotech GOXS-1312-20D”
Projectors
ViewSonic PA503XE 4000 Lumens XGA Business Projector
- Long Lamp Life, Super Eco Mode Allows the Lamp to Shine bright for up to 15000 hours.
- Auto Power Off.
- Advanced visual features ideal for use in Education and small business environments.
- 22000: 1 Contrast.
- 4000 Lumens of Brightness.
- Screen Resolution: 1024×768.
SKU: PA503XE -
Unmanageable Switches
NETGEAR 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch, Desktop, 10/100/1000Mbps (GS205)
-48%
- Small and silent desktop form factor with fan-less design for quiet operation
- Plug-n-Play connectivity easily installs into any network. Max Power Consumption (Watts) 2.34W
- LED to indicate activity on each port and energy-efficient technology for power savings
SKU: Netgear GS205 -
CCTV Camera & Accessories, Dvr & Nvr
Honeywell I-HNVR-1105 H.265 1 HDD 5ch NVR
The new Impact series of Network Video Recorders (NVRs)
is beneficial to customers who want a higher quality of video
surveillance enhanced by HD and an advanced setup. This
product can be used for video surveillance in banks, offices,
manufacturing industries, warehouses, and parking lots – where
image quality and clarity is a key priority. The smart features
offered by the new Impact series of NVRs greatly help in the
effective analysis of the video feed, while optimizing storage.Product Description
HDMI/VGA Output HDMI 1-ch, 3840×2160,1920×1080, 1281×720, 1024×768, 1366×768, 1440×900, 1281×800
Signage Displays
Panasonic LH-55HX1DX Inch Full HD Television/Commercial Display
55″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Double Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, Built in web browser, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1, Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,