syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Computer & Accessories, Printers & Labels
Zebra ZD230T – 203dpi Desktop Printer (4″ Width), USB, Upto 300 Mtrs Ribbon Capacity
Zebra ZD230T Thermal Transfer Printer (74/300M) ZD230; Standard EZPL, 203 dpi, India Power Cord, USB
SKU: ZD230T -
Analog & IP Cameras
IPC-HFW5241E-ZE 2MP IR Vari-focal Bullet WizMind Network Camera
> 2-MP 1/2.8″ CMOS image sensor, low luminance, and high definition image.
> Outputs max. 2 MP (1920 × 1080)@30 fps.
> Built-in IR LED, and the max. illumination distance is 60 m.
> Three switchable intelligent resources: IVS, face detection, and people counting.
> Alarm: 2 in, 1 out; audio: 1 in, 1 out; supports max. 256 G Micro SD card.
> 12 VDC/PoE power supply, easy for installation.
> IP67 and IK10 protection; ePoE.
> SMD 3.0.
SKU: DH-IPC-HFW5241EP-ZHE -
Signage Displays
Panasonic LH-42AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
42″ Full HD(1920X 1080) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 1.5 GB DDR3 RAM, 8 GB Memory, built in Triple Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,
SKU: LH-42AN3ND -
Head Phones & Head Sets
Portronics Harmonics 216 Wireless Sports Headset With Mic
Model Harmonics 216 Product Code POR 279 Bluetooth V5.0 Driver Size 10mm Distance 10M Open Area Charging Time Around 1 hrs Driver Size 10mm Play / Talktime Around 6-7 hrs(at 70% volume) Water Resistant IPX5 Fast Charging 4 Hrs. in just 20 minutes Water Resistant IPX5 Weight 20g SKU: POR-279 -