syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
POE Switches
TP-Link TL-SG2428P JetStream 28-Port Gigabit Smart Switch with 24-Port PoE+
- 250 W PoE Budget: 24× 802.3at/af-compliant PoE+ ports with a total power supply of 250 W*.
- Centralized Management: Cloud access and Omada app for ultra convenience and easy management.
- Static Routing: Helps route internal traffic for more efficient use of network resources.
- Optimize Voice and Video Applications: L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping.
- IPv6: IPv6 support with dual IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery.
SKU: TL-SG2428P -
Signage Displays
Panasonic LH-43AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
43″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Triple Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,