syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Signage Displays
Panasonic LH-42AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
42″ Full HD(1920X 1080) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 1.5 GB DDR3 RAM, 8 GB Memory, built in Triple Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,
SKU: LH-42AN3ND -
Analog & IP Cameras, CCTV Camera & Accessories
.Honeywell – 2MP IP Camera I-HIE2PI-EL
KEY FEATURES
• 2MP full real time recording
• H.265 Codec Compression
• True day night function
• Upto 30m IR distance
• 3D DNR, DWDR
• IP 66 certified
• Support dual streams
• Onvif Profile S/G compliantSKU: HIE2PI -
Analog & IP Cameras
IPC-HDBW3241E-S 2MP IR Fixed focal Dome WizSense Network Camera
> 2MP, 1/2.8” CMOS image sensor, low illuminance, high image definition
> Outputs max. 2MP (1920 × 1080)@30 fps
> H.265 codec, high compression rate, low bit rate
> Built-in IR LED, max. IR distance: 50 m
> Supports max. 256 G Micro SD card
> 12V DC/POE power supply
> IP67, IK10 protection
> SMD Plus
SKU: DH-IPC-HDBW3241EP-S -
POE Switches
Netgear GS 108PP 8 Port Gigabit ethernet PoE+ unmanaged Switch
- ETHERNET PORT CONFIGURATION: 8 Gigabit ports
- POWER-OVER-ETHERNET: 8 PoE+ ports with 123W total power budget