syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Signage Displays
Panasonic LH-32AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
32″ HD Ready resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1 Ghz Built in Quad core processor, 1.5 GB DDR3 RAM, 8 GB Memory, built in Dual Mali 600 MHz GPU, with 2K HDR, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(Network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1.
SKU: LH-32AN3ND -
Unmanageable Switches
Netgear GS316 Gigabit Ethernet Unmanaged Switch
- 16 auto-sensing gigabit ethernet ports
- Unmanaged switch (plug-and-play) auto connect to router and modem using any port
- Leds for power/port speed/link and activity
- Auto mdi/mdi-x (autosense)
- Durable and rugged metal case with fan less design for silent operation
- Ideal for small office and home networks
- Wall-mountable (kit included)
- 3-year warranty
SKU: Netgear GS316 -
Network Components, Wireless Routers
Tp-Link AC1200 Wireless Dual Band Router
- Supports 802.11ac standard – the next generation of Wi-Fi
- Simultaneous 2.4GHz 300Mbps and 5GHz 867Mbps connections for 1.2Gbps of total available bandwidth