syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Wireless Routers
SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router(TL-ER6120)
- 2 Gigabit WAN ports, 2 Gigabit LAN ports, 1 Gigabit LAN/DMZ port and a console port
- Supports up to 100 IPsec VPN tunnels with a hardware-based VPN engine
- Deploys One-Click restriction of IM/P2P applications to manage staff online behavior
- Professional 4kV lightning protection keeps your investments as safe as possible
SKU: TL-ER6120 -
License Free Walkie Talkie
Talk Pro License Free Walkie Talkie – LF446
*Offer valid on online shopping only*SKU: LF446 -
Signage Displays
Panasonic LH-55HX1DX Inch Full HD Television/Commercial Display
55″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Double Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, Built in web browser, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1, Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,