syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
POE Switches
TP-Link TL-SG2428P JetStream 28-Port Gigabit Smart Switch with 24-Port PoE+
- 250 W PoE Budget: 24× 802.3at/af-compliant PoE+ ports with a total power supply of 250 W*.
- Centralized Management: Cloud access and Omada app for ultra convenience and easy management.
- Static Routing: Helps route internal traffic for more efficient use of network resources.
- Optimize Voice and Video Applications: L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping.
- IPv6: IPv6 support with dual IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery.
SKU: TL-SG2428P -
Accessories, Electronics, Walkie Talkie & Accessories
Talk Pro Walkie Talkie Remote Speaker Microphone
SKU: Remote mic with torch light -
Proximity Cards
ICLASS SE R40 MULTICLASS SE RP40 CONTACT (HIA920PTNNEK00000)
SKU: HIA920PTNNEK00000 -
Signage Displays
Panasonic LH-55HX1DX Inch Full HD Television/Commercial Display
55″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Double Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, Built in web browser, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1, Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,