syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Manageable Switches, POE Switches
JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch with 2 SFP Slots T1500G-10MPS
- Features 8 802.3af/at compliant PoE+ ports, with total PoE power budget of 120W and useful PoE power management features
- Gigabit Ethernet connections on all ports provide full speed of data transferring
- L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video applications
- WEB/CLI managed modes, SNMP, RMON bring abundant management features
- Dual Firmware Image improves reliability and up-time of your network
SKU: T1500G-10MPS -
Signage Displays
Panasonic LH-32AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
32″ HD Ready resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1 Ghz Built in Quad core processor, 1.5 GB DDR3 RAM, 8 GB Memory, built in Dual Mali 600 MHz GPU, with 2K HDR, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(Network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1.
SKU: LH-32AN3ND -
WiFi access points
TP-Link 5GHz 300Mbps Outdoor Wireless Base Station (WBS510)
- Broad operating frequency channels ensure less wireless interference
- Wireless N speed up to 300Mbps
- Selectable bandwidth of 5/10/20/40MHz
- Adjustable transmission power from 0 to 27dBm/500mW
- 2 RP-SMA connectors for external MIMO antenna
- Work with TP-LINK dish antenna for long-distance wireless data transfer up to 50+Km
- Centralized Management System – Pharos Control
- Supports AP Router, AP Client Router, AP, AP Client, Multi-Bridge and Repeater Operation modes
- Weatherproof enclosure, 15kV ESD and 6KV lightning protection