syrotech GOXS-BI5312-20D
Availability:
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Head Phones & Head Sets
Portronics Harmonics Talky S Mini Bluetooth Earbud
SKU: POR-948 -
WiFi access points
TP-Link 2.4GHz 300Mbps 12dBi Outdoor CPE (CPE220)
- Built-in 12dBi 2×2 dual-polarized directional MIMO antenna
- Adjustable transmission power from 0 to 30dBm/1000mw
- System-level optimizations for more than 13km long range wireless transmission
- Centralized Management System – Pharos Control
- AP / Client / Bridge / Repeater / AP Router / AP Client Router (WISP) operation modes
SKU: CPE220 -
Signage Displays
Panasonic LH-43AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
43″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Triple Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,