syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Uncategorized
Panasonic LH-65UMP2KD 4K Professional Displays- 65 Inch
65″ 4K UHD(3840 X 2160) LED display, 350 Cd/m2, HDMI X 2, DVI X 1, DP X 1, VGA X 1, Video IN X 1, Component x 1, USB X 2, RS232 X 1, Audio IN X1, Video Out x 1, 20W in built speaker, IPS LED display, USB media player, Auto sleep, Auto wakeup, Auto source detect and switch
SKU: LH-65UMP2KD -
EMI Lock
600LBS ELECTROMAGNETIC LOCK UNMONITORED (ALAUL275CSPN)
SKU: ALAUL275CSPN -
Signage Displays
Panasonic LH-42AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
42″ Full HD(1920X 1080) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 1.5 GB DDR3 RAM, 8 GB Memory, built in Triple Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,
SKU: LH-42AN3ND -
WiFi access points
2.4GHz 300Mbps Outdoor Wireless Base Station (WBS210)
- Broad operating frequency channels ensure less wireless interference
- Wireless N speed up to 300Mbps
- Selectable bandwidth of 5/10/20/40MHz
- Adjustable transmission power from 0 to 27dBm/500mW
- 2 RP-SMA connectors for external MIMO antenna
- Work with TP-LINK dish antenna for long-distance wireless data transfer up to 30Km+
- Centralized Management System – Pharos Control
- Supports AP Router, AP Client Router, AP, AP Client, Multi-Bridge and Repeater Operation modes
- Weatherproof enclosure, 15KV ESD and 6KV lightning protection
SKU: WBS210 -
Manageable Switches, POE Switches
JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch with 2 SFP Slots T1500G-10MPS
- Features 8 802.3af/at compliant PoE+ ports, with total PoE power budget of 120W and useful PoE power management features