syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Manageable Switches
-26%
- Gigabit Ethernet connections on all ports provide full speed of data transferring
- Selective RJ45 console port and Micro-USB console port
- L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video applications
- Web/CLI managed modes, SNMP, RMON and Dual Image bring abundant management features
SKU: T2500G-10TS -
Head Phones & Head Sets
Portronics Muffs Plus Bluetooth Headphone with Mic
- Audio quality: Enjoy High Quality Untethered Music from Custom Tuned 40mm Drivers and Passive Noise Cancellation plus Foamed Earcups. Don’t miss any musical note with clear treble, mids and decent bass. Can be used for taking calls
- Music playing option: Bluetooth 5.0 and AUX IN Audio for both Wired and Wireless Music
SKU: POR-762 -
Unmanageable Switches
NETGEAR 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch, Desktop, 10/100/1000Mbps (GS205)
-48%
- Small and silent desktop form factor with fan-less design for quiet operation
- Plug-n-Play connectivity easily installs into any network. Max Power Consumption (Watts) 2.34W
- LED to indicate activity on each port and energy-efficient technology for power savings
SKU: Netgear GS205 -
Speakers & Accessories
Jabra Speak 510+ MS Bluetooth USB Speakerphone
SKU: Jabra SPEAK 510+ MS -
Signage Displays
Panasonic LH-32AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
32″ HD Ready resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1 Ghz Built in Quad core processor, 1.5 GB DDR3 RAM, 8 GB Memory, built in Dual Mali 600 MHz GPU, with 2K HDR, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(Network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1.