syrotech GOXS-BI5312-20D
Availability:
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Signage Displays
Panasonic LH-32AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
32″ HD Ready resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1 Ghz Built in Quad core processor, 1.5 GB DDR3 RAM, 8 GB Memory, built in Dual Mali 600 MHz GPU, with 2K HDR, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(Network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1.
SKU: LH-32AN3ND -
Wireless Routers
SafeStream Gigabit Multi-WAN VPN Router (TL-ER6020)
- 2 Gigabit WAN ports, 2 Gigabit LAN ports, 1 Gigabit LAN/DMZ port and a console port
- Supports up to 50 IPsec VPN tunnels with a hardware-based VPN engine
- Deploys One-Click restriction of IM/P2P applications to manage staff online behavior
- Professional 4kV lightning protection keeps your investments as safe as possible
SKU: TL-ER6020 -
WiFi access points
TP-Link 5GHz 300Mbps 23dBi Outdoor CPE (CPE610)
- Up to 300Mbps on 5GHz wireless data rates
- Excellent beam directivity, improved latency and noise cancellation
- Durable IP65 weatherproof enclosure along with 15 kV ESD and 6 kV lightning protection ensures all-weather suitability