syrotech GOXS-BI5312-20D
Availability:
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Network Components, POE Switches
TP-Link PoE Injector | PoE Adapter 24V DC Passive PoE | Gigabit Ports | Up to 100 Meters(325 feet) | Wall Mountable Design | Plug and Play (TL-PoE2412G)
Network Components, POE SwitchesTP-Link PoE Injector | PoE Adapter 24V DC Passive PoE | Gigabit Ports | Up to 100 Meters(325 feet) | Wall Mountable Design | Plug and Play (TL-PoE2412G)
SKU: Tl-POE2412G -
POE Switches
Netgear GS 108PP 8 Port Gigabit ethernet PoE+ unmanaged Switch
- ETHERNET PORT CONFIGURATION: 8 Gigabit ports
- POWER-OVER-ETHERNET: 8 PoE+ ports with 123W total power budget
- PLUG-AND-PLAY: Simple set up with no software to install or configuration needed
SKU: Netgear GS 108PP -
Signage Displays
Panasonic LH-75UMP2KD 4K Professional Displays- 75 Inch
75″ 4K UHD(3840 X 2160) LED display, 400 Cd/m2, HDMI X 2, DVI X 1, DP X 1, VGA X 1, Video IN X 1, Component x 1, USB X 2, RS232 X 1, Audio IN X1, Video Out x 1, 20W in built speaker, IPS LED display, USB media player, Auto sleep, Auto wakeup, Auto source detect and switch.