syrotech GOXS-BI5312-20D
Availability:
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Uncategorized
Zebra LS1203 Barcode Scanner
- Accurate first time Scanning, always ready for the next scan.
- Wired Zebra (Motorola) LS1203 Handheld – 1D Barcode Scanner.
- Weight : Approximately 4.3 oz. (122 g).
- Dimensions : 2.4 in. H x 7.1 in. L x 2.4 in. W 6.2 cm H x 18 cm L x 6 cm W
Signage Displays
Panasonic LH-49UM1KD 4K Professional Displays-49 Inch
49″ 4K UHD(3840 X 2160) LED display, 350 Cd/m2, HDMI X 2, DVI X 1, DP X 1, VGA X 1, Video IN X 1, Component x 1, USB X 2, RS232 X 1, Audio IN X1, 20W in built speaker, IPS LED display, USB media player, Auto sleep, Auto wakeup, Auto source detect and switch.