syrotech GOXS-BI5312-20D
Availability:
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Signage Displays
Panasonic LH-50AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
50″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Triple Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,
SKU: LH-50AN3ND -
POE Switches
TL-SF1005LP 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE
- 5 x 10/100 Mbps RJ45 Ports.
- 4 x PoE Ports transfers data and power on individual cables
- Up to 250 m data and power transmitting range under Extend mode
- Priority Mode ensures high priority of ports 1-2 to guarantee the quality of sensitive application
- Supports PoE Power up to 41 W for all PoE ports