syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Signage Displays
Panasonic LH-55UM1KD 4K Professional Displays-55 Inch
55″ 4K UHD(3840 X 2160) LED display, 350 Cd/m2, HDMI X 2, DVI X 1, DP X 1, VGA X 1, Video IN X 1, Component x 1, USB X 2, RS232 X 1, Audio IN X1, 20W in built speaker, IPS LED display, USB media player, Auto sleep, Auto wakeup, Auto source detect and switch.
SKU: LH-55UM1KD -
Analog & IP Cameras
IPC-HFW2230M-AS-LED-B 2MP Lite Full-color Fixed-focal Bullet Network Camera
> 2MP, 1/2.8” CMOS image sensor, low illuminance, high image definition
> Outputs 2MP (1920 × 1080)@25/30 fps
> H.265 codec, high compression rate, ultra-low bit rate
> Built-in LEDs, max LED distance: 25 m
> ROI, SMART H.264/H.265, flexible coding, applicable to various bandwidth and storage environments
> Alarm: 2 in, 2 out; audio: 1 in, 1 out; supports max. 128 GB Micro SD card
> 12V DC/PoE power support; 12V DC power output, max. current 165mA