syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Manageable Switches, Networking Products
Netgear GS724T-400INS Gigabit Smart Managed Pro Switch
- Advanced smart – advanced smart networking features include layer 3 static routing with 32 routes
- Silent operation – fan-less switch for perfectly silent operation
SKU: GS724T -
EMI Lock
ELECTRIC DROP BOLT WITH STATUS SIGNAL (ALAEDBD5CTC)
Main Features- Fail Safe. Locked When Energized, with magnetic induction.
- Door Status Signal NC Output.
- Lock Status LED Indicator.
- Time Delay Feature – 0/3/6/9 seconds
- Single Voltage – 12Vdc.
- Suitable for all kind of doors with frame and 90/180 degree to open doors.
- Applicable for glass door with mounting brackets.
SKU: ALAEDBD5CTC -
Signage Displays
Panasonic LH-43AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
43″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Triple Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,