syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Head Phones & Head Sets
Portronics Harmonics Talky S Mini Bluetooth Earbud
SKU: POR-948 -
Analog & IP Cameras
IPC-HDBW3241E-S 2MP IR Fixed focal Dome WizSense Network Camera
> 2MP, 1/2.8” CMOS image sensor, low illuminance, high image definition
> Outputs max. 2MP (1920 × 1080)@30 fps
> H.265 codec, high compression rate, low bit rate
> Built-in IR LED, max. IR distance: 50 m
> Supports max. 256 G Micro SD card
> 12V DC/POE power supply
> IP67, IK10 protection
> SMD Plus
SKU: DH-IPC-HDBW3241EP-S -
Door Access Controls
Mifare based Smart card Reader (SIASC504)
- 13.56 MHz based interface that meets ISO 14443A (MIFARE®) standards.
- The ability to read 32 bit MIFARE serial numbers.
- Advanced key management systems to reduce the risk of compromised data or duplicated cards.
- A Wiegand output that easily interfaces with most existing Wiegand protocol access control panels.
- Compact and Elegant. Easily installed on walls and doors.
SKU: SIASC504 -
Signage Displays
Panasonic LH-55HX1DX Inch Full HD Television/Commercial Display
55″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Double Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, Built in web browser, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1, Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,