Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna
Out of stock
Out of stock
| brands | Ubiquiti |
|---|
Based on 0 reviews
Be the first to review “Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna”
Vendor Information
- Store Name: mychoice
- Vendor: mychoice
Address:
80, Lavanya Apartments
Ground Floor, 13th Cross
Ganganagar, Behind Coffee day 560032
bangalore - No ratings found yet!
Computer & Accessories, Head Phones & Head Sets, Key Board & Mouse, Monitors & Accessories
Poly EncorePro 320
*Binaural QD Headset for Desk Phone Connection
*Flexible noise-cancelling microphone boom: 4mm
*Quick disconnect (QD): over 30,000 cycles
*Soft ear cushions
*Voice-optimised frequency response
*Seamless IT management
*Frequency response: 200Hz – 6.8kHzSKU: Poly EncorePro 320 -
Solar & Wind Energry, Solar Lights
GSE 120W all in one solar street light (Lens Model)
LED WATT: 120W
BATTERY CAPACITY 42 AH (LIFEPO4)
SOLAR PANEL 3 7 W 6V