syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Uncategorized
Panasonic LH-65UMP2KD 4K Professional Displays- 65 Inch
65″ 4K UHD(3840 X 2160) LED display, 350 Cd/m2, HDMI X 2, DVI X 1, DP X 1, VGA X 1, Video IN X 1, Component x 1, USB X 2, RS232 X 1, Audio IN X1, Video Out x 1, 20W in built speaker, IPS LED display, USB media player, Auto sleep, Auto wakeup, Auto source detect and switch
SKU: LH-65UMP2KD -
Laptop & Bags
iBall Aer3 13.3-inch Laptop (Intel Pentium 4GB/64GB/Windows 10/1.58kg) Golden
13.3-inch (1920 x 1080 pixels) 10-point multi-touch IPS display
Quad-core Intel Pentium N4200 processor (burst up to 2.50GHz) with Intel HD Graphics 505
Built-in Keyboard with trackpad
Windows 10 OS
2MP front-facing camera
Dimensions: 321mm x 213 x 17 mm; Weight: 1.58kg
3.5mm Combo Jack for Headphone & Mic, Four Speakers