syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Cables & Patch Cords
Kramer C-HM/HM/PRO-35 High Performance 10 Meter HDMI Cable
- Kramer’s C−HM/HM cable is your default choice for high−performance, HDMI cable. It Supports Signals up to 4k@60Hz
- Warranty:1 Year
SKU: C-HM/HM/PRO-35 -
Signage Displays
Samsung QB55R 55 inch 4K UHD 3840×2160 LED Commercial Signage Display for Business with HDMI, Wi-Fi, and 3-Year Warranty
Signage DisplaysSamsung QB55R 55 inch 4K UHD 3840×2160 LED Commercial Signage Display for Business with HDMI, Wi-Fi, and 3-Year Warranty
Display any content in ultra-high definition with incredibly rich color on slim, efficient signage.
- Engage customers with lifelike images through ultra high-definition resolution
SKU: QB55R -
Signage Displays
Panasonic LH-75UMP2KD 4K Professional Displays- 75 Inch
75″ 4K UHD(3840 X 2160) LED display, 400 Cd/m2, HDMI X 2, DVI X 1, DP X 1, VGA X 1, Video IN X 1, Component x 1, USB X 2, RS232 X 1, Audio IN X1, Video Out x 1, 20W in built speaker, IPS LED display, USB media player, Auto sleep, Auto wakeup, Auto source detect and switch.