syrotech GOXS-BI5312-20D
Availability:
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Manageable Switches
JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots (T2600G-28TS)
- Gigabit Ethernet connections on all ports provide full speed of data transferring
- L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application
- IPv6 support with dual IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
- Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON and Dual Image bring abundant management policies
SKU: T2600G-28TS -
Unmanageable Switches
NETGEAR 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch, Desktop, 10/100/1000Mbps (GS205)
-48%
- Small and silent desktop form factor with fan-less design for quiet operation
- Plug-n-Play connectivity easily installs into any network. Max Power Consumption (Watts) 2.34W
- LED to indicate activity on each port and energy-efficient technology for power savings
SKU: Netgear GS205 -
Signage Displays
Panasonic LH-32AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
32″ HD Ready resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1 Ghz Built in Quad core processor, 1.5 GB DDR3 RAM, 8 GB Memory, built in Dual Mali 600 MHz GPU, with 2K HDR, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(Network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1.