syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Signage Displays
Panasonic LH-49UM1KD 4K Professional Displays-49 Inch
49″ 4K UHD(3840 X 2160) LED display, 350 Cd/m2, HDMI X 2, DVI X 1, DP X 1, VGA X 1, Video IN X 1, Component x 1, USB X 2, RS232 X 1, Audio IN X1, 20W in built speaker, IPS LED display, USB media player, Auto sleep, Auto wakeup, Auto source detect and switch.
SKU: LH-49UM1KD -
Head Phones & Head Sets
Portronics Harmonics 222 Wireless Sports Headset
- Warranty: 12 Months warranty.
SKU: POR-1044 -
Signage Displays
Panasonic LH-55HX1DX Inch Full HD Television/Commercial Display
55″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Double Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, Built in web browser, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1, Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,
SKU: LH-55HX1DX -
Wireless Routers
Tp-Link AC1350 Wireless Dual Band Router
- Get faster Wi-Fi at both the 2.4 GHz band (450 Mbps) and the 5 GHz band (867 Mbps)
- The advanced AC Wi-Fi unlocks the performance of all your wireless devices
- Three 2.4 GHz antennas and two 5 GHz antennas create superior Wi-Fi coverage
- MU-MIMO achieves 2× efficiency by communicating with up to 2 devices simultaneously
- Tether app provides easy router management in your palm
SKU: Archer C60 -
EMI Lock
ELECTRIC DROP BOLT WITH STATUS SIGNAL (ALAEDBD5CTC)
Main Features- Fail Safe. Locked When Energized, with magnetic induction.
- Door Status Signal NC Output.
- Lock Status LED Indicator.
- Time Delay Feature – 0/3/6/9 seconds
- Single Voltage – 12Vdc.