syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
CCTV Camera & Accessories, Dvr & Nvr
Honeywell I-HNVR-1105 H.265 1 HDD 5ch NVR
The new Impact series of Network Video Recorders (NVRs)
is beneficial to customers who want a higher quality of video
surveillance enhanced by HD and an advanced setup. This
product can be used for video surveillance in banks, offices,
manufacturing industries, warehouses, and parking lots – where
image quality and clarity is a key priority. The smart features
offered by the new Impact series of NVRs greatly help in the
effective analysis of the video feed, while optimizing storage.Product Description
HDMI/VGA Output HDMI 1-ch, 3840×2160,1920×1080, 1281×720, 1024×768, 1366×768, 1440×900, 1281×800
Wireless Routers
Tp-Link AC1350 Wireless Dual Band Router
- Get faster Wi-Fi at both the 2.4 GHz band (450 Mbps) and the 5 GHz band (867 Mbps)
- The advanced AC Wi-Fi unlocks the performance of all your wireless devices
- Three 2.4 GHz antennas and two 5 GHz antennas create superior Wi-Fi coverage
- MU-MIMO achieves 2× efficiency by communicating with up to 2 devices simultaneously
- Tether app provides easy router management in your palm
SKU: Archer C60 -
Signage Displays
Panasonic LH-32AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
32″ HD Ready resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1 Ghz Built in Quad core processor, 1.5 GB DDR3 RAM, 8 GB Memory, built in Dual Mali 600 MHz GPU, with 2K HDR, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(Network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1.