syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Analog & IP Cameras
DH-IPC-HDBW4231E-Z-S4 2MP WDR IR Dome Network Camera
Dahua StarLight IP fixed dome with 50 m Smart IR, vandal-proof for outdoor use. 1 / 2,8 “”CMOS of 2MP. Triple Stream. H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 format. Resolution up to 1080P at 25ips. ICR filter. 0.005 lux F1.6. 2.7 ~ 13.5mm (110 ° ~ 27 °) motorized lens. OSD, AWB, AGC, BLC, HLC, WDR…
SKU: DH-IPC-HDBW4231EP-Z-S4 -
Signage Displays
Panasonic LH-50AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
50″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Triple Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,
SKU: LH-50AN3ND -
WiFi access points
2.4GHz 300Mbps Outdoor Wireless Base Station (WBS210)