syrotech GOXS-BI5312-20D
Availability:
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Wireless Routers
SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router(TL-ER6120)
- 2 Gigabit WAN ports, 2 Gigabit LAN ports, 1 Gigabit LAN/DMZ port and a console port
- Supports up to 100 IPsec VPN tunnels with a hardware-based VPN engine
- Deploys One-Click restriction of IM/P2P applications to manage staff online behavior
- Professional 4kV lightning protection keeps your investments as safe as possible
SKU: TL-ER6120 -
Signage Displays
Panasonic LH-50AN3ND Inch Full HD Television/Commercial Display
50″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Triple Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1(network connectivity only), Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,
SKU: LH-50AN3ND -
Manageable Switches, POE Switches
Netgear GS724T-400INS Gigabit Smart Managed Pro Switch
About this item
- Advanced smart – advanced smart networking features include layer 3 static routing with 32 routes
- Silent operation – fan-less switch for perfectly silent operation
SKU: n/a -
Bio-metric Access Controls, Door Access Controls
TCP IP based Access control and TA (TWABIO1)
Main Features- 3,000 fingerprint an d 3,000 Card & password templates
- High verification speed
- Advanced and user-friendly UI
- USB:- to achieve data backup while device is stand alone
- Cloud / Multi location: – optional for device world wide using or multi location connecting.
SKU: TWABIO1 -
Unmanageable Switches
Tp-Link 16-Port Gigabit Easy Smart PoE Switch with 8-Port PoE+ (TL-SG1016PE)
-65%
Unmanageable SwitchesTp-Link 16-Port Gigabit Easy Smart PoE Switch with 8-Port PoE+ (TL-SG1016PE)
- 16 10/100/1000Mbps RJ45 ports
- Equipped with 8 PoE+ supported ports to transfer data and power over a single cable
- With a total PoE power budget of 110W, up to 30W per port