syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Accessories, Electronics, Walkie Talkie & Accessories
Talk Pro Walkie Talkie Remote Speaker Microphone
SKU: Remote mic with torch light -
Manageable Switches, POE Switches
Netgear GS724T-400INS Gigabit Smart Managed Pro Switch
About this item
- Advanced smart – advanced smart networking features include layer 3 static routing with 32 routes
- Silent operation – fan-less switch for perfectly silent operation
SKU: n/a -
Projectors
ViewSonic PG603W 3600 Lumens WXGA Business Projector
- Long Lamp Life, Super Eco Mode Allows the Lamp to Shine bright for up to 15000 hours.
- 22000: 1 Contrast.
- Integrated USB reader.
- Advanced visual features ideal for use in Education and small business environments.
- Screen mirroring for smart devices via USB
- Horizontal and Vertical keystone.
- Screen Resolution: 1024×768.
SKU: PG603W -
Wireless Routers
Tp-Link Load Balance Broadband Router (TL-R480T+)
- Marshals bandwidth resource to specific clients based on their unique application environments
SKU: TL-R480T+ -
HDMI Accessories
Vention CDNH0 USB 2.0 Sound Audio Card 2.1 Channel 3.5mm Headphone Adapter
Vention CDNH0 External USB Sound Card Aluminum Alloy 2.1 Channel USB 2.0 to 3.5mm Jack Headphone Microphone Adapter Audio Converter
Specifications:
Brand: Vention
Model: CDNH0
Color: Dark Grey
Outer Material: Aluminum Alloy + ABS
Interface Technology: Gold Plating
Interface Type: USB2.0 Male, 3.5mm Female
Interface Version: USB2.0
Sampling Rate: 44.1/48K at 16bit
Sound Channel: 2.1 Channel
Transmission Direction: Headphones to USB
Product Size: 24 X 18 X 11mm/0.94 X 0.71 X 0.43″
SKU: CDNH0 -
Signage Displays
Panasonic LH-55HX1DX Inch Full HD Television/Commercial Display
55″ 4K UHD(3840 X 2160) resolution Android LED display with built in 2.4 Ghz Wifi, 1.1 Ghz Built in Quad core processor, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB Memory, built in Double Core Mali 600 MHz GPU, with HDR 10, Dolby Audio, Built in Wifi and Cromecast, Built in web browser, HDMI CEC, HDMI ARC, Built-in Bluetooth Ver.4, 20W built in speakers, HDMI 2.0 X 3, AV X 1, USB 2.0 X 1, RJ45 X 1, Headphone Out x 1, SPDIF Out x 1,