syrotech GOXS-BI5312-20D
Availability:
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Computer & Accessories, Laptop & Bags
iBall Marvel 6 V 2.0 2017 14-inch Laptop (Intel Celeron Processor N3350/3GB/32GB/Windows 10 Home/Integrated Graphics), Metallic Grey
-34%
Computer & Accessories, Laptop & BagsiBall Marvel 6 V 2.0 2017 14-inch Laptop (Intel Celeron Processor N3350/3GB/32GB/Windows 10 Home/Integrated Graphics), Metallic Grey
Operating System Windows 10 Processor Intel® Celeron® Processor N3350, up to 2.4 GHz Design and Display 35.56 cm HD Screen 1366*768 Touch Pad with Multi-Touch functionality Camera 0.3 MP Camera Memory & Storage 3 GB DDR3 RAM 32 GB In-built storage Micro SD Slot, expandable up to 128GB Slot to connect HDD / SDD (To be installed separately)* Speakers Dual Speakers Single 3.5 mm Combo Jack for Headphone and Mic Connectivity Intel® Dual Band Wireless-AC 3165 Bluetooth® Ver. 4.0 Mini HDMI Ver. 1.4a 1 x USB 2.0 port 1 x USB 3.0 port Battery Battery – 38 Wh Li-Polymer Power Adapter – DC 12 V, 2.0 A
SKU: Marvel 6 (Ver 2.0) -
WiFi access points
TP-Link 300Mbps Wireless N Ceiling Mount Access Point (EAP110)
- EAP Controller Software enables administrators to easily manage hundreds of EAPs
- Supports passive PoE for convenient installation up to 100meters
- Ceiling mounting design with chassis make it easy to deploy on a wall or ceiling
- Captive portal provides one convenient method of authentication for Wi-Fi guests
- Multi-SSID divides multiple wireless networks for different users
- Enterprise class Wi-Fi security help to decrease network security threats
SKU: EAP110 -
Monitors & Accessories, Signage Displays
Panasonic LH-32HS1DX Inch Full HD Television/Commercial Display
SKU: LH-32HS1DX -
WiFi access points
TP-Link 2.4GHz 300Mbps 12dBi Outdoor CPE (CPE220)