Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna
Availability:
Out of stock
Out of stock
| brands | Ubiquiti |
|---|
Based on 0 reviews
Be the first to review “Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna”
Vendor Information
- Store Name: mychoice
- Vendor: mychoice
Address:
80, Lavanya Apartments
Ground Floor, 13th Cross
Ganganagar, Behind Coffee day 560032
bangalore - No ratings found yet!
HDMI Accessories
VGA to HDMI, Hunter 1080P VGA to HDMI Adapter for Computer, Desktop, Laptop, PC, Projector
- 9033-Hunter HT-VH03UPSc VGA to HDMI converter, Upscale VGA to HDMI (720p or 1080p), Power Adaptor
- Support HDMI Output Resolution up 720P/1080P For HDTV/Projector/Monitor.
SKU: 9033-Hunter HTVH03UPSc -
License Free Walkie Talkie
Vertel Digital License-Free Walkie Talkie (Yellow)
- License Free
- Smart LED Display
- 18 Hour Battery Life
- USB Type-C Charger
- Lightweight (130g Only)
- No Recuring Cost
- Water Resistant
- 2 KM of Range
- 1 Year Warranty
- 99 Channels
SKU: Vertel Digital License-Free Walkie Talkie (Yellow) -
Solar & Wind Energry, Solar Lights
GSE 120W all in one solar street light (Lens Model)
LED WATT: 120W
BATTERY CAPACITY 42 AH (LIFEPO4)
SOLAR PANEL 3 7 W 6V
SENSORS: RADAR SENSOR , MOTOIN SENSOR
DUSK TO DAWN
WARRANTY :2 YEARS
REMOTE CONTROL
IP65 WATERPROOF
MODEL: SOLARABS120
BACKUP: 12 14 HRS
SKU: GSE 120W