Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna
Availability:
Out of stock
Out of stock
| brands | Ubiquiti |
|---|
Based on 0 reviews
Be the first to review “Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna”
Vendor Information
- Store Name: mychoice
- Vendor: mychoice
Address:
80, Lavanya Apartments
Ground Floor, 13th Cross
Ganganagar, Behind Coffee day 560032
bangalore - No ratings found yet!
Infrared Thermometer & UV Sterilization Gadget
Portronics Stery Multifunctional UV Steriliser Bag (POR 1121)
- Chemical Free & Safety – UV sanitizing is free from harmful Lead and phthalates and 2W LED UVC Lamp is more safety and more efficient than mercury lamp.
- Portable Design – 10.6×8.1×5.7 inch , Premium travel sanitizing bag save space and make you travel anywhere freely. One button click to Start, completely automated cleaning cycles saves time by doing all the work for you
SKU: POR 1121 -
Solar & Wind Energry, Solar Lights
GSE 120W all in one solar street light (Lens Model)
LED WATT: 120W
BATTERY CAPACITY 42 AH (LIFEPO4)
SOLAR PANEL 3 7 W 6V
SENSORS: RADAR SENSOR , MOTOIN SENSOR
DUSK TO DAWN
WARRANTY :2 YEARS
REMOTE CONTROL
IP65 WATERPROOF
MODEL: SOLARABS120
BACKUP: 12 14 HRS
SKU: GSE 120W