Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna
Availability:
Out of stock
Out of stock
| brands | Ubiquiti |
|---|
Based on 0 reviews
Be the first to review “Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna”
Vendor Information
- Store Name: mychoice
- Vendor: mychoice
Address:
80, Lavanya Apartments
Ground Floor, 13th Cross
Ganganagar, Behind Coffee day 560032
bangalore - No ratings found yet!
HDMI Accessories
Hunter-9026 HDMI Switcher 5×1 – Supports 3D 4K@30Hz
- 9026-Hunter HT-HWS04-4K2K5x1, 5×1 HDMI Switch, 3D, 4k@30hz.
SKU: 9026-Hunter HTHWS04- 4K2K 5x1 -
Solar & Wind Energry, Solar Lights
GSE 120W all in one solar street light (Lens Model)
LED WATT: 120W
BATTERY CAPACITY 42 AH (LIFEPO4)
SOLAR PANEL 3 7 W 6V
SENSORS: RADAR SENSOR , MOTOIN SENSOR
DUSK TO DAWN
WARRANTY :2 YEARS
REMOTE CONTROL
IP65 WATERPROOF
MODEL: SOLARABS120
BACKUP: 12 14 HRS
SKU: GSE 120W