Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna
Out of stock
Out of stock
| brands | Ubiquiti |
|---|
Based on 0 reviews
Be the first to review “Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna”
Vendor Information
- Store Name: mychoice
- Vendor: mychoice
Address:
80, Lavanya Apartments
Ground Floor, 13th Cross
Ganganagar, Behind Coffee day 560032
bangalore - No ratings found yet!
Solar & Wind Energry, Solar Lights
GSE 120W all in one solar street light (Lens Model)
LED WATT: 120W
BATTERY CAPACITY 42 AH (LIFEPO4)
SOLAR PANEL 3 7 W 6V
SENSORS: RADAR SENSOR , MOTOIN SENSOR
DUSK TO DAWN
WARRANTY :2 YEARS
REMOTE CONTROL
IP65 WATERPROOF
MODEL: SOLARABS120
BACKUP: 12 14 HRS
SKU: GSE 120W -
Analog & IP Cameras
DH-IPC-HFW4231E-Z-S4 2MP WDR IR Bullet Network Camera
· 1/2.8” 2Megapixel progressive scan STARVIS™ CMOS
· H.265&H.264 triple-stream encoding
· 25/30fps@1080(1920×1080)
· Smart Detection supported
· WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC
· Multiple network monitoring: Web viewer, CMS(DSS/PSS) &
DMSS
· 2.7mm ~13.5mm motorized lens