Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna
Out of stock
Out of stock
| brands | Ubiquiti |
|---|
Based on 0 reviews
Be the first to review “Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna”
Vendor Information
- Store Name: mychoice
- Vendor: mychoice
Address:
80, Lavanya Apartments
Ground Floor, 13th Cross
Ganganagar, Behind Coffee day 560032
bangalore - No ratings found yet!
Mask, Gloves & Shield
Face Mask with Bluetooth headset
FEATURES & BENEFITS:
- Convenient: Minimal eyewear fogging. Convenient flat-fold design for easy storage
SKU: Care Beats- Mask -
Solar & Wind Energry, Solar Lights
GSE 120W all in one solar street light (Lens Model)
LED WATT: 120W
BATTERY CAPACITY 42 AH (LIFEPO4)
SOLAR PANEL 3 7 W 6V
SENSORS: RADAR SENSOR , MOTOIN SENSOR
DUSK TO DAWN
WARRANTY :2 YEARS
REMOTE CONTROL
IP65 WATERPROOF
MODEL: SOLARABS120
BACKUP: 12 14 HRS
SKU: GSE 120W -
License Free Walkie Talkie
Vertel Digital License-Free Walkie Talkie (Yellow)
- License Free
- Smart LED Display
- 18 Hour Battery Life
- USB Type-C Charger
- Lightweight (130g Only)
- No Recuring Cost
- Water Resistant
- 2 KM of Range
- 1 Year Warranty
- 99 Channels
SKU: Vertel Digital License-Free Walkie Talkie (Yellow) -
HDMI Accessories
9040-Hunter HTE-102A HDMI 1.4v 1×2 splitter, HDMI1.4, HDCP 1.2 and DVI 1.0, HDMI audio rate up to 192 kHz, Optical S/PDIF audio rate up to 192 kHz, TMDS clock frequency rate 300 MHz, LPCM 7.1CH, Dolby TrueHD, and DTS-HD Master Audio, EDID control, Supports 4K×2K resolution and 3D, Single Link Range up to 4K@30HZ.
SKU: 9040-Hunter HTE- 102A