Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna
Availability:
Out of stock
Out of stock
| brands | Ubiquiti |
|---|
Based on 0 reviews
Be the first to review “Ubiquiti AM-5G16-120 Airmax 2×2 Base Station Sector Antenna”
Vendor Information
- Store Name: mychoice
- Vendor: mychoice
Address:
80, Lavanya Apartments
Ground Floor, 13th Cross
Ganganagar, Behind Coffee day 560032
bangalore - No ratings found yet!
Solar & Wind Energry, Solar Lights
GSE 120W all in one solar street light (Lens Model)
LED WATT: 120W
BATTERY CAPACITY 42 AH (LIFEPO4)
SOLAR PANEL 3 7 W 6V
SENSORS: RADAR SENSOR , MOTOIN SENSOR
DUSK TO DAWN
WARRANTY :2 YEARS
REMOTE CONTROL
IP65 WATERPROOF
MODEL: SOLARABS120
BACKUP: 12 14 HRS
SKU: GSE 120W -
HDMI Accessories
HDMI – CAT5/6 Extender 100m CAT6 (TCP/IP) with IR, DC 5V, HDMI 1.3, HDCP 1.1 and DVI1.1
HDMI AccessoriesHDMI – CAT5/6 Extender 100m CAT6 (TCP/IP) with IR, DC 5V, HDMI 1.3, HDCP 1.1 and DVI1.1