syrotech GOXS-BI5312-20D
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
Uncategorized, WiFi access points
TP-Link 300Mbps Wireless N Ceiling Mount Access Point (EAP115)
-61%
Uncategorized, WiFi access pointsTP-Link 300Mbps Wireless N Ceiling Mount Access Point (EAP115)
- Cloud centralized management and Omada app for ultra convenience and easy management
- Supports Power over Ethernet (802.3af) for convenient and affordable installation
- Simple mounting design for easy attachment to a wall or ceiling
- Enterprise-class Wi-Fi security help to decrease network security threats
- Multi-SSID divides multiple wireless networks for different user types
- Supports management VLAN for an enhanced network management
SKU: EAP115 -
Signage Displays
Panasonic LH-49UM1KD 4K Professional Displays-49 Inch
49″ 4K UHD(3840 X 2160) LED display, 350 Cd/m2, HDMI X 2, DVI X 1, DP X 1, VGA X 1, Video IN X 1, Component x 1, USB X 2, RS232 X 1, Audio IN X1, 20W in built speaker, IPS LED display, USB media player, Auto sleep, Auto wakeup, Auto source detect and switch.
SKU: LH-49UM1KD -
Proximity Cards
Omni Class R10 Reader (HWAOM30BHOND)
OmniClass™ from Honeywell is a range of 13.56 MHz contactless secure smart card readers that offers superb reliability, consistent read range and ease of installation. They are available in several sizes and each OmniClass reader incorporates smart card technology allowing the user to support biometric profiles and multiple applications on each card simultaneously.
SKU: HWAOM30BHOND -
HDMI Accessories
Vention CDNH0 USB 2.0 Sound Audio Card 2.1 Channel 3.5mm Headphone Adapter
Vention CDNH0 External USB Sound Card Aluminum Alloy 2.1 Channel USB 2.0 to 3.5mm Jack Headphone Microphone Adapter Audio Converter
Specifications:
Brand: Vention
Model: CDNH0
Color: Dark Grey
Outer Material: Aluminum Alloy + ABS
Interface Technology: Gold Plating
Interface Type: USB2.0 Male, 3.5mm Female
Interface Version: USB2.0
Sampling Rate: 44.1/48K at 16bit
Sound Channel: 2.1 Channel
Transmission Direction: Headphones to USB
Product Size: 24 X 18 X 11mm/0.94 X 0.71 X 0.43″
SKU: CDNH0 -
Wireless Routers
SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router(TL-ER6120)
- 2 Gigabit WAN ports, 2 Gigabit LAN ports, 1 Gigabit LAN/DMZ port and a console port
- Supports up to 100 IPsec VPN tunnels with a hardware-based VPN engine
- Deploys One-Click restriction of IM/P2P applications to manage staff online behavior
- Professional 4kV lightning protection keeps your investments as safe as possible