syrotech GOXS-BI5312-20D
Availability:
Out of stock
SyRotech,SFP,BIDI,1.25G,1550/1310NM,20KM,SMF,DDM
Out of stock
Based on 0 reviews
Be the first to review “syrotech GOXS-BI5312-20D”
WiFi access points
TP-Link 2.4GHz 300Mbps 9dBi Outdoor CPE (CPE210)
- Built-in 9dBi 2×2 dual-polarized directional MIMO antenna
- Adjustable transmission power from 0 to 27dBm/500mw
- System-level optimizations for more than 5km long range wireless transmission
- Centralized Management System – Pharos Control
- AP / Client / Bridge / Repeater / AP Router / AP Client Router (WISP) operation modes
SKU: CPE210 -
Projectors
M1 mini Plus Smart LED Pocket Cinema Projector with JBL Speaker
- Smart stand that allows for ceiling projection
- Swappable top plates for your everyday mood
- Embedded JBL speaker for sensational audio
- Built-in battery for fun on the go
- Smart Wi-Fi & Bluetooth connectivity
- Instant power on to enjoy your favorite shows right away
SKU: M1 Mini Plus -
WiFi access points
Tp-Link AC1350 Wireless Dual Band Gigabit Ceiling Mount AP (EAP225)
- Simultaneous 450Mbps on 2.4GHz and 867Mbps on 5GHz totals 1317Mbps Wi-Fi speeds
- Cloud centralized management and Omada app for ultra convenience and easy management
- Band Steering Automatically moves dual band devices onto the wider 5GHz band for faster connections
SKU: EAP225 -
Signage Displays
Panasonic LH-55UM1KD 4K Professional Displays-55 Inch
55″ 4K UHD(3840 X 2160) LED display, 350 Cd/m2, HDMI X 2, DVI X 1, DP X 1, VGA X 1, Video IN X 1, Component x 1, USB X 2, RS232 X 1, Audio IN X1, 20W in built speaker, IPS LED display, USB media player, Auto sleep, Auto wakeup, Auto source detect and switch.